Strona Główna
Zapytaj dietetyka

Wyzwanie na Zdrowe Odchudzanie część 3

  • 7 lutego 2018
  • Agnieszka Boryna
  • 4 Komentarzy
Wyzwanie na Zdrowe Odchudzanie część 3

Długo nie pisałam o efektach pracy Michaliny ale nie bez powodu. Powód jest znaczący i przede wszystkim szczęśliwy ale o tym w dalszej części wpisu.

Jadłospis skrojony na miarę

Muszę pochwalić moją Bohaterkę. Dzielnie walczyła ze zbędnymi kilogramami i naprawdę sumiennie wprowadzała nowe nawyki żywieniowe do swojego stylu życia. Podczas naszych kontrolnych spotkań  omawiałyśmy trudności jakie napotykała w ciągu dnia. Michalina jest aktywnie pracującą kobietą, która nie zawsze miała czas na posiłek. I tu z kolei było wyzwanie dla mnie. Jakie zdrowe przekąski, szybkie i wygodne posiłki przygotować by organizm Michaliny otrzymał wszystkie wartości odżywcze oraz kalorie których potrzebuje? Jednym słowem jadłospis Michaliny był skrojony na miarę. A Wyzwanie było dla nas obu.

Nowe Wyzwanie

Szło nam bardzo dobrze ale kilka dni temu, Michalina stanęła przed kolejnym życiowym wyzwaniem. Okazało się, że wspólnie z mężem spodziewają się dziecka. Z tego właśnie powodu, musimy chwilowo zawiesić WnZO. Cieszy mnie niezmiernie fakt, że program zawieszamy z powodu tak radosnej informacji a nie z powodu trudności dnia codziennego. Dotychczasowy jadłospis w nieco restrykcyjny sposób miał zredukowaną kaloryczność posiłków a odżywianie kobiet w ciąży rządzi się zupełnie innymi prawami.

Trzymam kciuki za Michalinę i cieszę się jej szczęściem.  A do wyzwania wrócimy.

Agnieszka Boryna, 7 lutego 2018 Ktoś kiedyś powiedział, że organizm ludzki jest jak świątynia, o którą trzeba dbać. dotyczy to również zdrowia. Nic, co raz zostało nam dane, nie jest wieczne. Naturalne podejście do zdrowia fascynowało mnie od zawsze. Prowadzę własną poradnię dietetyczną, w której udzielam praktycznych porad jak schudnąć w zdrowy i bezpieczny sposób.
  • 4
Agnieszka Boryna

Agnieszka Boryna

Ktoś kiedyś powiedział, że organizm ludzki jest jak świątynia, o którą trzeba dbać. dotyczy to również zdrowia. Nic, co raz zostało nam dane, nie jest wieczne. Naturalne podejście do zdrowia fascynowało mnie od zawsze. Prowadzę własną poradnię dietetyczną, w której udzielam praktycznych porad jak schudnąć w zdrowy i bezpieczny sposób.

#WnZO część 2
#WnZO część 1
Wyzwanie na Zdrowe Odchudzanie
  • Z takiego powodu koniecznie trzeba zmienić jadłospis :). Sama jestem na diecie i wiem, jak ciężkiej pracy trzeba, aby zrzucić zbędne kilogramy.

  • Taka sympatyczna wiadomość! PS Doskonale rozumiem, jak to jest nie mieć czasu na posiłek.

    • Wymaga to pewnej organizacji. Ale najgorsze są początki a potem to już jest łatwiej :)

O nas
Spotykamy się regularnie. Podczas jednego z babskich spotkań, padło hasło: "(...) Bo to jest tylko dla Lejdis"  Jest to zdanie wyrwane z kontekstu a czego ono dotyczyło.. No cóż nie mogę zdradzić. Co się wydarzyło na babskim, zostaje na babskim. W taki o to sposób narodziła się nazwa tego bloga.
Signature