Strona Główna

O mnie

Udostępnij
O mnie

Moja misja: Jestem dietetykiem i pasjonatką zdrowego stylu życia. Moim celem jest pokazanie innym, jak łatwo zmienić nawyki żywieniowe na zdrowe, w prosty, szybki i przede wszystkim bezbolesny sposób. Wielu osobom dieta kojarzy się z wyrzeczeniami  i z góry zakładają, że  jedzenie na pewno będzie ohydne w smaku. Podczas swojej kilkuletniej praktyki udowadniam, że tak nie jest.

Zdrowe jedzenie jest smaczne. Przygotowanie posiłków według nowych zasad staje się przyjemnością i niezwykłą kulinarną podróżą. Współpracujące ze mną osoby szybko przekonują się, że zmiana nawyków żywieniowych to nie jest stan przejściowy. To nowy styl życia.

Praca: Na co dzień pracuję w Poradni Dietetycznej Świat Zdrowia, gdzie pomagam moim klientom  zgubić zbędne kilogramy. Zgłaszają się do mnie również osoby mające problemy zdrowotne takie jak: miażdżyca, nadciśnienie, choroby autoimmunologiczne, nadczynność tarczycy i wiele innych. Po dokładnym wywiadzie żywieniowym, przygotowuję odpowiednio skomponowany jadłospis, który pomoże złagodzić przebieg choroby.

Dlaczego kładę tak duży nacisk na zdrowe odżywianie? Hipokrates powiedział:

Niech pożywienie będzie lekarstwem a lekarstwo pożywieniem. Nic dodać nic ująć.

Tylko dla Lejdis jest miejscem, które powstało z myślą o nas kobietach. Znajdziesz tu sporo porad dotyczących zdrowego stylu życia, odżywiania i diet. Żeby nie było zbyt nudno i monotematycznie, znajdziesz tu również felietony  poświęcone tematom, które nas kobiety  inspirują i pozwalają się oderwać od szarej codzienności. Tylko dla Lejdis współtworzą ze mną niezwykłe kobiety: Dominika, Iwona, Sylwia. Każda z nich jest inna i każda z nich ma dużo do powiedzenia światu.

Jeżeli chciałabyś się ze mną porozmawiać, bądź poszukujesz odpowiedzi na nurtujące Cię problemy dietetyczne,  zapraszam Cię do zakładki kontakt.

Agnieszka Boryna

  • Cptn_candy

    It is a manga that makes your eyes water.

O nas
Spotykamy się regularnie. Podczas jednego z babskich spotkań, padło hasło: "(...) Bo to jest tylko dla Lejdis"  Jest to zdanie wyrwane z kontekstu a czego ono dotyczyło.. No cóż nie mogę zdradzić. Co się wydarzyło na babskim, zostaje na babskim. W taki o to sposób narodziła się nazwa tego bloga.
Signature